ملارد نامزد شهر برتر در حوزه سفرهای نوروزی شد

در جلسه شورای اداری ملارد اعلام شد

که نحوه خدمات رسانی در ایام نوروز باعث شد، ملارد در زمره شهرهای برتر بالای ۱۰۰ هزار نفر در حوزه ستاد تسهیلات سفر نوروزی قرار بگیرد.

malard

حسین خطیبی فرماندار ملارد ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد، با اشاره به لزوم تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی به عنوان راهکار اصولی و قاعده مند در پیشرفت، توسعه و رونق هر چه بیشتر کشور اظهار داشت: یکی از شاخصه ها و ویژگی های اصلی اقتصاد مقاومتی، اتکا به علم و دانش است و با بهره گیری از توانایی ها و ظرفیت های تحقیقی، پژو هشی و حضور و فعالیت مجدانه نخبگان می توان به این امر خطیر نائل شد.

وی افزود: افزایش بهره وری و امکان بهره گیری حداکثری از حداقل امکانات، مدیریت بهینه مصرف و اجتناب از هزینه کردهای غیر ضروری از سوی مردم و مسئولان، لازمه تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است که لحاظ کردن این الزامات در شهرستان ملارد نیز مهم و حائز اهمیت است.

خطیبی گفت: واگذاری امور به بخش خصوصی و تکیه بر صادرات و کاهش حداکثری وابستگی به منابع نفتی از دیگر ضروریات این عرصه خطیر و سازنده در حوزه اقتصاد و عمل است.

اجرای سالم و بدون شائبه انتخابات در اولویت فرمانداری ملارد

خطیبی با اشاره به در پیش بودن دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ملارد عنوان کرد:از نظر ما عمل به قانون، اخلاق مداری و پرهیز از قانون شکنی از شاخص ها و مولفه های اساسی در برگزاری انتخابات پیش رو  محسوب می شود.

وی افزود:با تکیه بر این عوامل، می توان انتخاباتی سالم و بدون شائبه همچون دور نخست برگزار کرد که این امر در اولویت اصلی ما قرار دارد.

ضرورت احداث و توسعه سرویس های بهداشتی در ملارد

محمد حسین مرادی رئیس اداره بازرسی فرمانداری ملارد در ادامه این مراسم در تشریح اقدامات و خدمات ارائه شده به مردم و مسافران نوروزی در ایام نوروز عنوان کرد:خوشبختانه با همیاری و همگرایی بین دستگاهی و تلاش شبانه روزی عوامل ذیربط، خدمات مطلوبی به مردم این شهرستان ارائه شد.

وی افزود:رضایتمندی مسافران نوروزی از تدابیر اندیشیده شده نیز مثبت و قابل اعتنا بود و امیدواریم این روند در آینده نیز استمرار یابد.

مرادی گفت:شهرستان ملارد از ظرفیت های متعددی در عرصه گردشگری برخوردار است اما فقدان زیرساخت های کافی باعث شده تا این منطقه کمتر به عنوان مقصد و هدف اصلی مسافران مورد توجه قرار گیرد.

رئیس اداره بازرسی فرمانداری ملارد عنوان کرد:علیرغم برخی کاستی ها در بخش های زیرساختی، مسافران و میهمانان این منطقه رضایت کافی خود را از نحوه میزبانی ملارد اعلام کردند.

وی افزود: در این میان مطالبات و انتظاراتی نیز مطرح بود که عمده آن به کمبود سرویس های بهداشتی در شهرستان ملارد معطوف می شود.

مرادی گفت: ضرورت احداث و توسعه چنین امکاناتی اجتناب ناپذیر است و امیدواریم با تدابیر و برنامه ریزی مدیریت شهری، زمینه و بستر این نیاز اساسی در نقاط پر تردد این شهرستان همچون سه راه اندیشه فراهم و مهیا شود.

وی افزود:روند بازرسی ها در طول ایام نوروز و رصد کامل نحوه ارائه خدمات، مطلوب و سازنده بود و این امر از سوی بازرسان استانداری و مدیران کلی که در این شهرستان حضور یافتند نیز مورد تایید قرار گرفت.

مرادی با اشاره به تهیه ۳۰ بنر بازرسی و لحاظ کردن شماره تلفن های ثابت و همراه مسئولان بازرسی برای انعکاس مشکلات و تخلفات احتمالی در ۲۴ ساعت شبانه روز، از ایده هایی بود که در جلب رضایت مردم و مسافران نقش موثری ایفا کرد و از سوی مسئولان استانی نیز مورد توجه قرار گرفت.

رئیس بازرسی فرمانداری ملارد یادآور شد:نحوه خدمات رسانی و نظم و هماهنگی لحاظ شده در ایام نوروز باعث شد، ملارد در زمره شهرهای برتر بالای ۱۰۰ هزار نفر در حوزه ستاد تسهیلات سفر نوروزی در سطح استان تهران معرفی که در صورت انتخاب قطعی این شهرستان، می تواند موفقیتی قابل توجه به شمار رود.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!